FILM REKLAMOWY
dla TWOJEJ MARKI
Jeżeli prowadzisz biznes w internecie i planujesz kampanie reklamową opartą o materiały video to dobrze trafiłeś!

SPOTY REKLAMOWE
Reklamy video działają dużo skuteczniej niż statyczne formy graficzne. Warto poświęcić im trochę więcej uwagi. Jeżeli planujesz kampanię reklamową opartą o spot reklamowy — z nami możesz go zrealizować. Film wizerunkowy, spot promocyjny produktu? Zróbmy to!
RELACJE Z WYDARZEŃ
Planując komercyjne wydarzenia warto myśleć o krok do przodu. Videorelacja z Twojego eventu to szansa na skuteczniejszą promocję kolejnych edycji ale też trwały zapis chwil, które warto na długo zapamiętać. Wydarzenia sportowe, kulturalne lub event biznesowy? Mamy na to swoje sposoby!
FILMY INSTRUKTAŻOWE
Bywa tak, że know-how to ogromna wartość. Wiele produktów wymaga dodatkowej wiedzy od ich użytkowników. Jeżeli wspomagasz swój biznes udostępniając swoim klientom materiały instruktażowe lub prowadzisz szkolenia w formie online — możemy zająć się produkcją video.
KLIPY MUZYCZNE
Praca z artystami to zawsze wyjątkowe projekty. Pozwalają one posunąć się zawsze trochę dalej niż filmy reklamowe, a my lubimy być o krok do przodu! Niezależnie jaki gatunek muzyczny jest Tobie najbliższy — my zadbamy o wizualną część Twojej twórczości. Pokażmy to światu!
VIDEO PREZENTACJE
Jeżeli Twój produkt, usługa lub nieruchomość wymagają zaprezentowania w formie dłuższego materiału video to świetnie trafiłeś! Możemy zrealizować nagrania u Ciebie w firmie, w plenerze lub u nas w studio, które dysponuje profesjonalnym oświetleniem do produkcji filmowej.